Puzzleınızı Yapabilirim

Çok beğenip aldığınız, başladığınız ama tamamlayamadığınız; ya da bir türlü başlayamadığınız, aldığınız gibi duran bir puzzleınız mı var? Puzzle yapmayı sevmiyor ama evinizde, duvarınızda beğendiğiniz puzzle asılı olsun mu istiyorsunuz? Seçtiğiniz puzzleı parça sayısına ve zorluk derecesine göre en kısa zamanda sizin için yapabilirim. Ücretler kargo hariç şu şekilde: 

1000 parça: 50 TL   (en fazla 5 günde tamamlanır.)
1500 parça: 75 TL   (en fazla 9 günde tamamlanır.)
2000 parça: 100 TL (en fazla 14 günde tamamlanır.)
3000 parça: 200 TL (en fazla 20 günde tamamlanır.)

Başladığınız ama tamamlayamadığınız puzzleınızı, puzzle boyutunda iki mukavva arasında paketleyip bana gönderebilirsiniz. Tamamlayıp aynı şekilde gönderirim size. Bir kısmı tamamlandığı için ücret konusunu konuşuruz.

İnternetten sipariş verdiğiniz puzzle için benim adresimi verebilirsiniz.Ben de tamamladıktan sonra size kargolayabilirim. 

Her iki durumda da süreç şu şekilde işliyor: 
Puzzleı kargoyla aldıktan sonra tamamlıyorum. Tamamladıktan sonra puzzle yapıştırıcısıyla yapıştırıyorum (polisan fix). İki adet mukavva alıyorum, mukavva yardımıyla puzzleı  ters çevirip arkasından da koli bandıyla bantlıyorum. Mukavvalar arasında sıkı bir paket yapıp kargoya veriyorum. Yani  puzzle yapımının dışında puzzle yapıştırıcısı ve mukavva tutarları da ücrete dahil olmakta.

İlgileniyorsanız bana puzzle.tutkusu@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

8 yorum:

 1. 1000 parçalık escher puzzle 5 günde yapmak mümkün olmaz aklınızda bulunsun

  YanıtlaSil
 2. mümkün olmaz demeyelim, hiç denemedim çünkü... belki de yapmam mümkündür :)

  YanıtlaSil
 3. Pazarlama Yüksek Lisans öğrencisiyim. Her ihtiyacın bir ürüne/hizmete dönüştürülüp satılabileceğine dair, "ilham verici bir örnek"siniz. Sitenizi sunumlarımda kullanıcağım. -Tarduk (analogmuzik.com)

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkür ederim... Her ürünün bir alıcısı olduğunu düşünürüm hep. Ben de İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı'nda Pazarlama dersi almıştım. Lisansta da İktisat bölümünü bitirdim. Öğrendiklerimi bu şekilde kullanacağımı hiç tahmin etmezdim doğrusu... :)

  YanıtlaSil
 5. İmkânsız demeyin ben 2.5 günde yaptım binlik puzlee yi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İmkansız değil tabii ki. Tam olarak odaklanılırsa 1 günde bile yapılır.

   Sil
 6. polisan fix yapıştırıcıyı internettenmi alıyorsunuz ben biraz sıkıntı yaşıyorumda bulmakta cevaplarsanız sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben Polisan fix yapıştırıcıyı Polisan bayisi olan nalburlardan alıyorum. Civarda hangi bayinin olduğunu da Polisan'ın sitesinden öğrenmiştim.

   Sil