28 Kasım 2012 Çarşamba

Puzzle Yaptırmak İsteyenler


Çok beğenip aldığınız, başladığınız ama tamamlayamadığınız; ya da bir türlü başlayamadığınız, aldığınız gibi duran bir puzzleınız mı var? Puzzle yapmayı sevmiyor ama evinizde, duvarınızda beğendiğiniz puzzle asılı olsun mu istiyorsunuz? Ya da puzzle tablonun iyi bir hediye olduğunu düşünenlerden misiniz? Seçtiğiniz puzzleı parça sayısına ve zorluk derecesine göre en kısa zamanda sizin için yapabilirim. 


Başladığınız ama yarım kalan puzzleınızı, puzzle boyutunda iki mukavva arasında paketleyip bana gönderebilirsiniz. Tamamlayıp aynı şekilde gönderirim size. Bir kısmı tamamlandığı için ücret konusu ayrıca konuşulabilir.


İnternetten sipariş verdiğiniz puzzle için benim adresimi verebilirsiniz.Ben de tamamladıktan sonra size kargolayabilirim. 


Bu konuyla ilgili çok sorular geliyor bloğumun ziyaretçilerinden. Ben de puzzle yaptırmak isteyenler için süreci özetleme gereği duydum.


Her iki durumda da süreç şu şekilde işliyor: Puzzleı kargoyla aldıktan sonra tamamlıyorum. Tamamladıktan sonra puzzle yapıştırıcısıyla yapıştırıyorum (polisan fix). İki adet mukavva alıyorum, mukavva yardımıyla puzzleı  ters çevirip arkasından da koli bandıyla bantlıyorum. Puzzleı mukavvalar arasında sıkı bir paket yapıp kargoya veriyorum. Yani  puzzle yapımının dışında, puzzleın yapıştırılması ve mukavva tutarları da ücrete dahil olmakta.


Puzzle yaptırmak istiyorsanız  bana puzzle.tutkusu@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder